KONST / Litografier / Färglitografi 14024327
nr 1402 4327
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 90/110, daterad -86, yttermått inklusive ram: 56x70 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:07:25
2/6 19:18:09
100 kr
7/6 19:02:24
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson